FRP موبایل چیست و چگونه آنلاک می شود؟

FRP موبایل زمانی بر روی گوشی موبایل فعال می شود که شما گوشی خود را فلش یا ریست فکتوری نمایید و در صورتی که جیمیل بر روی گوشی شما فعال باشد FRP موبایل فعال خواهد شد و تا زمانی که جیمیلی که برای بار اول بر روی گوشی موبایل ثبت کردید را وارد نکنید گوشی شما اجازه ورود به منوی اصلی موبایل را نخواهد داد.

حذف FRP موبایل کی فعال می شود؟

حذف FRP موبایل یکی از سخت ترین مشکلات این روز ها برای مردم است چرا که بیشتر افراد برای اینکه بتوانند برنامه یا بازی از سرویس گوگل پلی دانلود نمایند اکانت جیمیلی را می سازند و فراموش می کنند که چه اکانتی با چه پسوردی ایجاد کرده اند به همین دلیل با مشکلات FRP موبایل رو به رو می شوند.

 

حذف FRP موبایل

 

هزینه و مدت زمانی برداشتن FRP چقدر است؟

هزینه ها نسبت به اندروید گوشی ها متفاوت است مثلا در انندروید های ۶ تا ۸ مبالغی بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان درخواست می کنند. و مدت زمان برداشتن قفل FRP حدودا نیم ساعت تا ۱ ساعت بستگی به تعمیرکار موبایل دارد را زمان خواهد برد.

 

آیا جیمیل قابل بازیابی است؟

بله اگر مطمن هستید که با شماره موبایل خود اکانت جیمیل ساخته اید می توانید در مرحله درخواست جیمیل بازیابی را زده و طبق اطلاعات خواسته شده کادر ها را پر نمایید و به بازیابی اکانت خود بپردازید.

چند نکته برای دارندگان گوشی هوشمند

در سخت جیمیل حتما دقت داشته باشید آن را در جایی یاد داشت نمایید و در اختیار کسی قرار ندهید تا در مواردی که نیاز دارید از آن استفاده نمایید چرا که مشکلاتی مانند FRP هزینه های سنگیتنی را برایتان رقم خواهد زد. از قرار دادن حساب جیمیل در اتخیار افراد غیر خوداری نمایید تا از حساب جیمیل شما سو استفاده نشود چرا که با استفاده از جیمیلبه راحتی می توانند موقعیت مکانی را نیز زیر نظر بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.